Články jsou většinou každý druhý den Smějící se

Březen 2015

Časopis w.i.t.c.h. už se nyvydává?

31. března 2015 v 20:29 | Eliška - Will |  Novinky

Ahoj,poslední dobou je hodně deštivo ,a tak jsem projížděla internet a hledala pro vás něco do novinek a narazila jsem na tuto zprávu!

Časopis W.I.T.C.H.
Byl zrušen!
Časopis witch byl můj nej a navždy bude!

Je to ze stránky :http://tanhaya.blog.cz/ nevím,jak je ta zpráva stará,ale ještě nedávno jsem tento časopis viděla v obchdě a normálně se vydával..tak nevím..víte o tom někdo něco? napiště to do komentářů protože mi to pořád vrtá hlavou :( :) měla bych toho pro vás víc,ale to si necháme až na přístě tak jo,dobrou noc :) vaše Eliška - Will


Hay Lin

31. března 2015 v 20:22 | Eliška - Will |  Členky w.i.t.c.h.
Já jsem Hay Lin.Mám narozeniny 4.června a jsem ve znamení Blíženců.Je mi 13 let.Mou největší zálibou je kreslení,a proto všude s sebou nosím papír a tužku.Ráda si čtu o mimozemšt'anech a doufám,že jednou potkám skutečného.Rozumím si se Vzduchem.

Cornelia

31. března 2015 v 20:21 | Eliška - Will |  Členky w.i.t.c.h.
Mé jméno je Cornelia.Je mi 14 let jako Will a-narodila jsem se 10.května ve znamení Býka.Moc toho nenamluvím.Miluju kočky,bruslení a secondhandy.Ráda se hezky oblékám.Mě poslouchá Země.

Taranee

31. března 2015 v 20:20 | Eliška - Will |  Členky w.i.t.c.h.
Já se jmenuji Taranee.Je mi 13 let a narodila jsem se 2 dny po jarním slunovratu(23.března).Moje znamení Beran.Jsem prý ze všech nejklidnější a trošku uzavřená.Je to tím,že chci mít všechno pod kontrolou.Běda však tomu,kdo mě rozzlobí...Jo,abych nezapomněla,miluju matematiku a knihy-čím tlustší,tím lepší.Mým živlem je Ohen'.

Irma

31. března 2015 v 20:18 | Eliška - Will |  Členky w.i.t.c.h.
Já jsem Irma.Jsem o rok mladší než Will.Narodila jsem se 13.března va znamení Ryb.Jsem nejtemperamentnější a nejupovídanější ze všech holek.Ráda nosím různé tašky a batůžky,už jich mám socela slušnou sbírku.Pouze moje nejlepší přítelkyně vědí,že jsem v hloubi duše velmi romantická.Mým spojencem je voda.

Will

31. března 2015 v 20:17 | Eliška - Will |  Členky w.i.t.c.h.
Jmenuji se Will a je mi 14 let.Narozeniny slavím 19.ledna.Moje znamení je Kozoroh.Kamarádky o mně říkají,že jsem trošku nesmělá,velice citlivá a zranitelná.Jsem alergická na pyl.Miluji všechny vodní sporty a sbírám plyšové žáby.Opatruji Srdce Kondrakaru,medailon,který v sobě soustřed'uje veškerou energii vesmíru.

Vítám Vás na mém blogu o w.i.t.c.h.!

31. března 2015 v 19:59 | Eliška - Will

Ahooooj!!Vítej na mém blogu!a tento blog je o.... W.I.T.C.H. !!! Já se jmenuju Eliška ale moje přezdívka je Will Usmívající se Zatím jsem si naplánovala tyto rubriky: novinky(prostě různé novinky Smějící se)

členky w.i.t.c.h. (zde budou různé informace o Will,Irmě,Taranee,Hay lin a Cormelii Mrkající)

Doufám,že se vám na mém blogu bude líbyt,nevím jak často budu přidávat příspěvky,ale asi 1 příspěvek za den nebo obden Smějící se.

Předem se omlouvám za pravopisné chyby nebo překlepy Nerozhodný ale to se vychytá :)

A mimochodem,blog byl založen 31.3.2015 a teprve to tady rozjíždíme,takže asi tak....Během roku vám budu doporučovat i jiné blogy o w.i.t.c.h. a pokusím se psát w.i.t.c.h. takto a né witch - takto zprávně se to má psát w.i.t.c.h. no ale to už píšu hlouposti,a nevím co vám sem ještě napsat... no tak zkrátka se na mém blogu bavte :) Vaše Eliška - Will :))